O mnie

Od kiedy pamiętam zawsze chciałam być chirurgiem.

Moim podstawowym miejscem pracy jest Wojewódzki Szpital Zespolony dla Dzieci i Dorosłych w Toruniu, gdzie od 2006 roku jestem związana z Oddziałem Urologii i Chirurgii Dziecięcej . W mojej pracy moimi pacjentami są dzieci od niemowląt do 18rż.  W trakcie stażu specjalizacyjnego szczególnie zainteresowałam się tematyką ran, w tym ran oparzeniowych. Po zakończeniu specjalizacji uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach dotyczących tego tematu między innymi w Poznaniu i w Gryficach. Dzięki wdrożeniu specjalistycznych opatrunków udało nam się zmniejszyć na oddziale ilość wykonywanych przeszczepów. Dodatkowo jestem przeszkolona w wykonywaniu pomiarów ubranek uciskowych u dzieci i dorosłych, stosowanych w leczeniu blizn głównie po oparzeniach termicznych.
Kwalifikacje i leczenie operacyjne takich chorób jak przepuklina pachwinowa czy pępkowa, stulejka czy wnętrostwo to mój codzienny chleb ,,chirurgiczny”. Kwalifikacje odbywają się w gabinecie Achilles Med w Toruniu, jeśli istnieje konieczność operacji małego pacjenta kieruje na wyżej wspomniany oddział.

Drugą dziedziną, w której się specjalizuję to chirurgia podologiczna. Odbyłam ciąg szkoleń, potwierdzonych certyfikatem, z technik zabiegów podochirurgicznych w Wielkopolskim Centrum Zdrowej Stopy ANMEDICA . Jako jedyna w regonie wykonuję zabieg plastyki wału paznokcia – jedyny dający pełne wyzdrowienie wrastających paznokci. Współpracuję z wieloma czołowymi gabinetami podologicznymi w regonie w tym z Torunia, Włocławka, Kowalewa Pomorskiego czy Inowrocławia. Moi pacjenci są otoczeni kompleksową opieką podologa i chirurga.

Prywatnie jestem mamą 11-letniej Poli, która przynajmniej na razie – deklaruje chęć pracy z mamą na oddziale. Posiadam 2 koty Sarcię-killera  i Beatkę-przytulaskę. Moją pasją są podróże ,,małe i duże” oraz odwzajemniona miłość do zakupów butów i torebek .